New Business Partner

Začiatkom roka 2015 spoločnosť Inventive Designer, belgický líder v oblasti softvéru pre riadenie komunikácie, oznámil svoju ambíciu expandovať so svojím systémom pre Customer Communication Management na ďalšie trhy. Po rozšírení svojej siete vo Francúzsku a Holandsku sme uzavreli spoluprácu s touto spoločnosťou v decembri aj my, spoločnosť 2Mware. Na Slovensku tak budeme mať možnosť používať najmodernejšie technológie CCM rovnako ako v Holandsku, USA, Francúzku, Belgicku, Taliansku, Českej republike, Maďarsku či Austrálii.

Viac na: https://www.scripturaengage.com a https://www.inventivedesigners.com


2Mware v Las Vegas a v San Franciscu

2Mware a.s. na Collision v Las Vegas a StartUpp konferencii v San Franciscu
Prestížne konferencie Collision v Las Vegas a  StartUpp v Silicon Valley pri San Franciscu otvorili v maji svoje brány viac ako 1 500 mladým spoločnostiam z celého sveta a 2Mware bola pritom priamo na mieste.
Množstvo IT firiem z celého sveta sa rozhodlo predstaviť svoje IT riešenia a postaviť sa zoči-voči tvrdej medzinárodnej konkurencii. V rámci programu podujatia sme dostali priestor prezentovať naše riešenia, produkty, ambície, či nápady prítomným investorom a novinárom z celého sveta.
Ako pre mnohých, tak aj pre nas je veľmi dôležitá spätná väzba od elitných mentorov a účastníkov konferencie. V tomto smere patrí Collision a StartUpp medzi svetovú špičku a zúčastňujú sa ich osobnosti ako CEO spoločnosti Tesla Elon Musk, investor Peter Thiel, ktorý spoluzakladal PayPal, či bývalý šéf Apple John Sculley.
Konferencie Collision a Startapp hodnotíme z našej strany ako veľmi úspešné a veríme, že sme úspešne prezentovali aj našu malú krajinu a že poznatky, skúsenosti a hlavne nové kontakty nám pomôžu presadiť sa aj na trhoch mimo Európy.


Oznámenie o zmene sídla spoločnosti

Dovoľujeme si Vás informovať o dôležitej zmene v našich kontaktných údajoch. Dňa 8.augusta 2014 spoločnosť 2Mware, a.s. zmenila svoje sídlo. Prosíme Vás, aby ste vo Vašej korešpondencii uvádzali našu novú doleuvedenú adresu. V súvislosti so zmenou sídla spoločnosti nedochádza k žiadnym majetkovým zmenám, ani k zmene ostatných identifikačných údajov spoločnosti.

Prečítať viac